• LOGIN
  • Brak produktów w koszyku.

PRZEMYŚLANE
SZKOLENIA
EKSPERCI PMU
ZAPEWNAIMY NAJWYŻSZY POZIOM.
DOŁACZ DO NAJLEPSZYCH LINERGISTEK!
WIĘCEJZAKUP KURS
RABAT 73,3333 %
DLA NASZYCH KURSANTEK
MEGA OFERTA
W CELU UZYSKANIA RABATU
PROSIMY O KONTAKT 509-324-707
WIĘCEJKURSY

Akademia Makijażu Permanentnego LIERA ACADEMY

Poznaj miejsce, w którym spełniamy marzenia, przekuwając potencjał w prawdziwe, indywidualne piękno!

Główne centrum szkoleniowe Liera Academy to pierwsza szkoła makijażu permanentnego, która mieści się w eleganckim penthousie Babka Tower z przepięknym widokiem na Warszawę , zapewniając doskonałe warunki do nauki i jednocześnie niesamowite doznania.

To nie tylko ekskluzywny lokal, ale przede wszystkim wysoki standard zajęć i przyjazna atmosfera sprawiają, że nauka makijażu permanentnego pod okiem mistrzyni – doświadczonej trenerki i utytułowanej linergistki – Katarzyny Liera – pozwala odkryć tajniki zawodu i odnieść sukces w dziedzinie pigmentacji.

Jeśli chcesz wyuczyć się jednego z najbardziej pożądanych obecnie zawodów lub podnieść swoje kompetencje i rozszerzyć wachlarz usług o makijaże permanentne – w Liera Academy znajdziesz wszystkie potrzebne ku temu narzędzia, wsparcie mentorów i możliwości przekucia potencjału w realne umiejętności i sukces.

To właśnie tu rozpoczęło się wiele dynamicznie prowadzonych do dziś karier linergistek, które dzięki sprecyzowanej ścieżce indywidualnego rozwoju osiągają kolejne poziomy umiejętności i wiedzy.

W aurze życzliwości i ciepła przepełnionej zarazem profesjonalizmem i objawiającą się w nim perfekcyjnością łatwo jest przyswajać nawet najtrudniejsze zagadnienia i cierpliwie ćwiczyć się w wykonywaniu zabiegów.

Poznaj szeroką ofertę szkoleń z makijażu permanentnego w Liera Academy!

Podejmij decyzję już dziś i nabierz tempa na drodze ku sukcesom w pracy linergisty!

LIERA Academy

Szkolimy profesjonalistów PMU

Made with in Liera ACADEMY ©   All rights reserved 2020.

Setup Menus in Admin Panel