• LOGIN
  • Brak produktów w koszyku.

PRZEMYŚLANE
SZKOLENIA
EKSPERCI PMU
ZAPEWNAIMY NAJWYŻSZY POZIOM.
DOŁACZ DO NAJLEPSZYCH LINERGISTEK!
WIĘCEJZAKUP KURS
RABAT 73,3333 %
DLA NASZYCH KURSANTEK
MEGA OFERTA
W CELU UZYSKANIA RABATU
PROSIMY O KONTAKT 509-324-707
WIĘCEJKURSY

Szkolenia z makijażu permanentnego online powstały w trosce o wszystkie osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikacje i pogłębiać swoją wiedzę bez wychodzenia z domu.

To wyjątkowe połączenie wiedzy teoretycznej z praktyką.

Ile informacji jesteś w stanie zapamiętać w ciągu 8 godzin szkolenia? A ile, jeśli będziesz oglądać godzinę filmy regularnie przez np. trzy tygodnie?

Szkolenia online, w przeciwieństwie np. do książki czy artykułu, działają na Twój zmysł wzroku i słuchu. W każdej chwili możesz zatrzymać materiał, przewinąć go lub obejrzeć po prostu raz jeszcze. Możesz poświęcić na ćwiczenia i analizę materiałów tyle czasu, ile potrzebujesz. Daje to nieskończone możliwości przyswojenia materiału oraz powrotu do niego w każdej chwili kiedy tylko czujemy taką potrzebę.

 

Na czym to polega?

Brwi, usta, oczy ?  sam/a wybierasz to czego najbardziej potrzebujesz. Wykupując dostęp do szkoleń online poznasz zarówno wszystkie obecnie najbardziej popularne na świecie metody pigmentacji brwi, oczu, ust jak i dowiesz się wielu bardzo istotnych informacji, które pomogą Ci doszlifować swoje umiejętności z zakresu PMU.

  • liera.pl to miejsce dla osób, które tak jak my kochają makijaż permanentny i pragną poszerzać swoją wiedzę.

 

Dla kogo?

  • Szkolenie dedykowane zarówno dla zaczynających swoją przygodę z pigmentacją i jak i osób, które wykonują już makijaże i chcą udoskonalić swój warsztat.

 

Czego uczymy?

  • Oferujemy precyzyjnie określoną, indywidualną ścieżkę rozwoju z Liera Academy, która pomoże Ci wkroczyć w świat makijażu permanentnego i rozwinąć swoje umiejętności na kolejnych etapach kariery linergisty. Każde szkoleniowy zostało opracowane na podstawie wieloletniego doświadczenia naszych trenerów.

 

Potwierdzeniem zdobytych umiejętności będzie oryginalny certyfikat Liera Academy w 2 językach do wyboru. Kursanci uzyskują też dostęp do zamkniętej grupy, która zapewnia wsparcie i umożliwia wymianę doświadczeń.

LIERA Academy

Szkolimy profesjonalistów PMU

Made with in Liera ACADEMY ©   All rights reserved 2020.

Setup Menus in Admin Panel